www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja   Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja EmptyWed Jul 21, 2010 12:36 am

Trajneri i Mançester Junajtedit, Aleks Ferguson ka pohuar se është i kënaqur me fondin aktual të futbollistëve që i ka në dispozicion dhe se janë të pakta gjasat që deri në fund të këtij afati kalimtar në “Old Trafford” të vijë ndonjë përforcim i madh.

Strategu skocez ka transferuar vetëm dy futbollistë deri më tash, mbrojtësin e Fulhamit, Kris Smalling dhe sulmuesin e kombëtares meksikane, Havier Hernandez. Të dy këta futbollistë janë angazhuar më shumë si zgjidhje për të ardhmen, duke pasur parasysh se iu mungon përvoja e të luajtur në nivelin më të lartë. Për këtë arsye Junajtedi edhe më tutje lidhet me emrat e disa futbollistëve, ku së fundmi është përfshirë edhe emri i sulmuesit të Interit, Mario Balotelli. Megjithatë, Ferguson ka thënë se skuadra e tij nuk ka nevojë të shikojë më drejt tregut të futbollistëve. Ai po ashtu ka thënë se Junajtedi nuk është aspak i shqetësuar nga blerjet e klubeve tjera, veçmas Mançester Sitit, pasi është i përqendruar vetëm në atë që ndodh në ‘Old Trafford’. “Nuk mund të flas për klubet e tjera. Ne jemi të lumtur me skuadrën të cilën e kemi. Kemi transferuar futbollistët në periudhën e duhur dhe jemi të gëzuar me atë që kemi”, ka theksuar Ferguson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ferguson: Nuk na duhen përforcime të reja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» “Vetëvendosje” me përforcime nga Shqipëria
» Juve i ofron Benitez 80m euro për përforcime
» Kuyt: Me disa përforcime mund ta fitojmë titullin
» Ja se sa duhen Dafina me Krenarin!
» Casillas: Na duhen tifozët ndaj Lyonit
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum