www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Adi-n.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Jul 21, 2010 11:52 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Thu Jul 22, 2010 12:27 am

Edhe une mendoj ashtu se djal mat mir zor o me gjet :haha: :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Thu Jul 22, 2010 2:00 am

Interesant Djal po me duket emrin ka shumm bukur em ka bo me qesh shumm qeto dite fundit me postim tij ishalla vazhdon qushtu si ja ka nise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Thu Jul 22, 2010 6:35 am

sweet_melaqja shkruajti:
Interesant Djal po me duket emrin ka shumm bukur em ka bo me qesh shumm qeto dite fundit me postim tij ishalla vazhdon qushtu si ja ka nise


Hiq mes ta nin melaqe se kam me ju lodh e mos u kesh ti shum se po pakesh haha haha haha :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Fri Jul 23, 2010 6:22 am

duket djal i hareshem.....ka sjelljje shum tmir kom plimente...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Jul 28, 2010 4:28 am

bRuNneta shkruajti:
duket djal i hareshem.....ka sjelljje shum tmir kom plimente...
turp turp turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Jul 28, 2010 4:41 am

ne koft qeky se jam ka mendoj une djal i mir asht pisi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Jul 28, 2010 5:12 am

ahahahhaha edhe ti dreq koke ktu a hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Jul 28, 2010 5:13 am

ahhaha po de pershendetje per ty booss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Jul 28, 2010 5:17 am

:haha: hi1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Tue Aug 03, 2010 5:24 pm

adi osht shummm djal i mir ,i qete dhe aktiv(nejse qitu rrejta pak auahuahu)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Wed Aug 11, 2010 5:37 pm

Shume djal i mir asht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Tue Aug 17, 2010 8:24 am

lola shkruajti:
adi osht shummm djal i mir ,i qete dhe aktiv(nejse qitu rrejta pak auahuahu)

jo pak po shuk ke rrejt hahahahahahahahaha haha gjithashtu Flm qe me bane me menu pak se jam i mir :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Tue Aug 17, 2010 8:24 am

leonardo shkruajti:
Shume djal i mir asht


po rren vallahi :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Thu Aug 19, 2010 4:03 am

Une mendoj se ku osht ni djal shum i mir i sjellshem bukurosh hahahahahahahahahahahaha qa me paska hije me rrejt :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Thu Aug 19, 2010 4:07 am

padyshim i mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adi
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 219
Data regjis. : 18/07/2010
Age : 29
Location : ngat teje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   Thu Aug 19, 2010 7:26 am

Shaban Cakolli shkruajti:
padyshim i mire


jo po po :p :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Adi-n.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Adi-n.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum