www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flori Mumajesi joshet nga motra e Genta Ismajlit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Flori Mumajesi joshet nga motra e Genta Ismajlit   Fri Jul 23, 2010 7:40 pm


Sigurisht që jeni në dijeni kur pak kohë më parë u hodhën në qarkullim disa foto të kantautorit me këngëtaren Genta Ismajli në një restorant ndërsa drekonin, ndërkohë që këngëtarja ishte akoma në konkurim tek spektakli “Dancing with the stars Albania”, atëherë filluan fjalët se Flori është lidhur me Genta Ismajlin pasi kjo e fundit tashmë kishte statusin “single” e ndarë nga Milot Binaku, fjalë këto që po hidhen poshtë këto ditë, pasi mes tyre ka pasur dhe vazhdon të ketë vetëm bashkëpunim të pastër muzikor dhe asgjë më shumë.
Këto ditë në internet janë hedhur në qarkullim disa foto tjera të realizuara në një party në Prishtinë, por këtë rradhë protagonistë të ngjarjes janë Flori dhe motra e Gentës, Mani Ismajli.
Motra e këngëtares është në moshë të re dhe më herët treguam se ka realizuar disa foto tek fotografi i njohur Fadil Berisha, ndërsa tani shohim se është në shoqëri të Flori Mumajesit, kështu që dalin fjalët se persona të caktuar pregaditen që të bëjnë të famshme Mani Ismajlin.
Disa të pranishëm as që e kishin njohur bukuroshen, ose bënin sikur nuk e dinin se për kë bëhet fjalë.
“Është motra e Genta Ismajlit ajo vajza? Nuk e di, pasi ishte futur aty vetëm të fotografohet dhe nuk kishim dijeni se kush ishte”, tregon i habitur një nga të pranishmit atë mbrëmje në party.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Flori Mumajesi joshet nga motra e Genta Ismajlit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum