www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vera, pushim dhe punë për VIP-at

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Vera, pushim dhe punë për VIP-at   Fri Jul 23, 2010 7:42 pm


Personazhe të tjera VIP tregojnë se si do ta kalojnë këtë verë. Nëse më shumë do të punojnë apo pushojnë, do të mësoni nga goja e vetë atyre…
Ingridi në punë
Keto dite te nxehta veshtire te diskutohen pushime per Ingrid Gjonin. Edhe kjo eshte nje vere e mbare per kengetaren, e cila e ka axhenden e mbushur plot me data koncertesh.
Cka do te thote te pakten deri nga shtator as qe mendohen oret e gjata nen cader.
Vetem pasi sezoni te jete mbyllur, bashke me miqte e saj, Ingridi do te percaktoje destinacionin e pushimeve. “I kam shetitur te gjitha vendet”, thote ajo. “Kete vit po mendoj per dicka te re, te ndryshme”. Nje kontinent tjeter, me pak fjale.
Alketa në Evropë
Po rikthehet “Miss dhe Mister Albania”, projekt ne te cilin Alketa Vejsiu nuk mundet kurrsesi te mungoje.
E si e tille, ky eshte angazhimi kryesor i prezantueses se njohur, e cila keto dite ka qene ne stafin perzgjedhes te vajzave dhe djemve konkurente.
Dhe vetem pasi t’i kete mbyllur sic duhet te gjitha punet, ajo do te nise udhetimin veror me familjen. Destinacionin, si gjithmone nuk i pelqen ta zbuloje, por e sigurta eshte qe do te jete ne Evrope.
Xhemi në muaj mjalti
Vere elektrizuese kjo per Xhemi Shehun, e cila pritet te mbyllet si ne perralla: me nje ceremoni te bukur martese ne muajin shtator.
Prandaj keto dy muaj te nxehte (aq me pak keto dite kur eshte e angazhuar me shkollen), per Xhemin nuk mund te flitet per pushime. Sepse ato te vertetat, do t’i shijoje menjehere pas dasmes dhe qe do te jene edhe pushime vere edhe muaj mjalti.
Thote se akoma nuk e ka vendosur vendin, por e sigurt eshte qe destinacioni do te jete drejt Amerikes.
Arbana, tur nëpër ishuj
Nese kerkon Arbana Osmanin, edhe per kete muaj eshte e sigurte qe do ta gjesh ne studiot e Top Channel.
Ky vit ka qene i mbushur plot per te: spektakle kryesore qe prej kohesh i besohen prezantueses se shkathet te TOP-it, e cila nga ana e saj ka shkelqyer.
Megjithate kjo nuk do te thote qe Arbana nuk ka menduar per pushimet. Perkundrazi.
Mezi po pret gushtin te marre arratine, bashke me te dashurin, drejt Kroacise, ku nuk e pret nje destinacion i vetem.
Per ta shijuar sic duhet, prezantuesja ka bere plan te shetise 3-4 ishuj te mrekullueshem te sa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vera, pushim dhe punë për VIP-at

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum