www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Inis Gjoni, në fillim studimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Inis Gjoni, në fillim studimet   Fri Jul 23, 2010 7:42 pm12 vjet me pas, Inis Gjoni i është kthyer prezantimit.
Mbrëmjen e 1 korrikut, bashke me aktorin Artan Imami, prezantoi spektaklin “Miss Shqiperia 2010″.
Vetëm se pas tij, Inisi nuk rendi dot drejt plazhit. Siç tregon show girli-i, këtë vere ka te tjera angazhime siç janë studimet master për regji.
Pas tyre, siç ia do dega, do te vere edhe një shfaqje ne skene, detajet e se cilës i ka lënë t’i rrëfeje për me vone.
Kjo do te thotë se pushimet këtë vit do të jetë të shkurtra, për pak ditë, ne ndonjë nga plazhet e Greqisë.
Destinacionin do ta vendose pak dite para nisjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Inis Gjoni, në fillim studimet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum