www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Greqia mund të njoh Kosovën në gusht.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Greqia mund të njoh Kosovën në gusht.   Sat Jul 24, 2010 11:52 pmAthinë, 24 korrik - Greqia mund të njohë pavarësinë e Kosovës në gusht të këtij viti, megjithatë ende nuk ka një vendim zyrtar për këtë.

Lajmi bëhet i ditur nga mediumet serbe, sipas të cilave Athina zyrtare ndodhet nën presionin e Bashkimit Evropian dhe të Shteteve të Bashkuara për të njohur shtetin e ri.

“Athinës zyrtare po i bëhet presion që ta marrë këtë vendim dhe si këmbim do të ketë më shumë ndihma për të dalë nga kriza financiare që e ka kapluar. Shtetet e Bashkuara madje insistojnë që njohja e Kosovës të ndodhë sa më shpejtë, pasi që do të zhbllokonte këtë proces dhe më pas do të rrjedhin njohjet e reja njëra pas tjetrës”, shkruajnë mediet serbe.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Greqia mund të njoh Kosovën në gusht.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum