www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Buzë më buzë me Vanesën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Buzë më buzë me Vanesën   Sun Jul 25, 2010 8:44 pmE çuditshme sa shpejt kalon koha e sa shpejt rriten njerëzit.
Deri dje ne shkruanim për Vanesa Krasniqin, si një vajzë e re e talentuar nga Kosova, e cila po korrte sukses si një prej zbulimeve të vitit në Gjermani, e tani na duhet të shkruajmë për … puthje?
Foto të këngëtares janë dërguar në redaksinë tonë, në të cilat ajo shfaqet duke u puthur me një vajzë tjetër buzë më buzë (nuk e dimë nëse ishte puthje francezke apo jo …pse duhet ta dimë njëherë lol) dhe siç e shikoni në foto, aspak e surprizuar, përkundrazi më se e kënaqur.
Më e bukura do jetë sikur ajo vajza tjetër të jetë ndonjë kushërirë shqiptare, se këto tonat puthen si të përmalluara… po re po! Mos e vrit hiç!/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Buzë më buzë me Vanesën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum