www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Nov 16, 2009 5:18 am

A juve kujtohet shpesh dashuria e par dhe ditet e par te dashnis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Nov 16, 2009 6:05 am

Po :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Nov 16, 2009 7:15 am

Jo bre ..Dashurin e PAr se Mbaj Mend a Simpatin e Par Po :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Tue Nov 17, 2009 4:26 am

Po natyrisht

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Thu Nov 19, 2009 8:50 am

yess ...nje kujtim ihidhur vetem ka mbet...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Thu Nov 19, 2009 8:02 pm

bRuNneta shkruajti:
yess ...nje kujtim ihidhur vetem ka mbet...


ky kujtim i idhur shendrrohet ne kujtim te mir neta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sun Nov 22, 2009 9:38 am

po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Tue Nov 24, 2009 7:23 am

mentor_pr shkruajti:
bRuNneta shkruajti:
yess ...nje kujtim ihidhur vetem ka mbet...


ky kujtim i idhur shendrrohet ne kujtim te mir neta
por i kaluar dhe i haruar... cry cry

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
genti
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Dec 07, 2009 8:25 am

sigurisht po
ne nje nate vjeshte-nje gufim i forte zemre qe sa vinte e shpeshonte rrahjet e saj-edhe megjithese kaluan vite ruaj freskine e asaj nate-sikurse tani qe ajo ndjenje e asaj nate doja te me shoqeronte per gjithe jeten-sikurse me shoqeron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sat Dec 12, 2009 4:47 am

po mu kujtohet shpesh dashuria e par
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sat Dec 12, 2009 4:48 am

Hiqqqq sme kujtohet :S skam tjeter pun po me kujtu ihaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sun Dec 27, 2009 3:41 am

po me kujtohet edhe pse kan kaluar bukur do vite,
e vertet se qdo kujt i kujtohet veq kush nuk don me pranue.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sun Dec 27, 2009 3:43 am

po me kjtohettt se kaqen nje lule bukerr ajo dashurii

ecilaa kena kalu shum buker disa viteeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Dec 28, 2009 7:45 am

dj-lumii shkruajti:
po me kjtohettt se kaqen nje lule bukerr ajo dashurii

ecilaa kena kalu shum buker disa viteeeeee

nuk mjaftojne vetem disa vite o dj-lumi po per gjithmon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Dec 28, 2009 8:41 am

Cito :
nuk mjaftojne vetem disa vite o dj-lumi po per gjithmon


o mentor_pr edi qe per jettt po njesen kure nuke mudettt qka mebo mutranu nuke javelenn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
blerta
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Data regjis. : 31/01/2010
Age : 27
Location : GJILAN

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sun Jan 31, 2010 7:10 am

shpesh m'kujtohet edhe tash edhe pse jon bo 4 vjet qi skom kontakt me too veq emnin kur ti permenet trupi m'rrenqethet s'dii pse amo ish e kot me u munu me harru dashnin e par aj qi thot e kom harru veq munohet me ja bo vetes rrafsh se sa t'jen gjall sun pe harrojke :silent:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Mon Feb 01, 2010 4:50 am

po shpesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Tue Feb 02, 2010 1:01 pm

Gjithcka qe nderlidhet me te me kujtohet.. rastsisht :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Tue Feb 02, 2010 7:05 pm

Me kujtohte shpesh kisha me then mirpo e kam perballuar keet balad dhe kam mendime te mira dhe shijoj kohen e kaluar ne kujtime se ka qen shum mire dhe diqka e papershkruar si atheer qe jam dashuruar spo mundem me hahhahahahaa edhe kam kontakte nagnjeher me dashurin e pare jo keshtu mu takuar por e die ku jeton dhe e shof ndonjeher hmmmmm ja nisa me qajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Wed Feb 03, 2010 12:11 am

po nganj her po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sun Feb 07, 2010 5:08 pm

Thon Se DashuRia e PAr Nuk HaRRoheT ANTISTRESIT S`po i KujToHET ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Sun Feb 14, 2010 1:54 am

uhauahuahuaha PajjTonaa me kete siiPer...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   Tue Jun 22, 2010 7:20 pm

Po varet arsyja per qka jeni nda nese ju kan ndar dikush ateher besoj se kujtohet,,,por nese jeni ndar me vet deshir ateher ska qka kujtohet veq harrohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A Juve Kujtohet SHpesh Dashuria e Par

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum