www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Koncertet “live” vijne ne YouTube dhe Vevo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Koncertet “live” vijne ne YouTube dhe Vevo   Tue Jul 27, 2010 12:44 am


Kompanitë Vevo dhe YouTube kanë ndërmarrë edhe një hap përpara, për tu konsoliduar në hapësirën muzikore, pas paralajmërimit të partneritetit që këto dy shërbime për online video e kanë arritur me American Express.
Vevo, YouTube dhe American Express do të lëshojnë serinë e koncerteve të cilat drejtpërdrejt do të mund të shikohen në internet.
Seria e pesë koncerteve fillon me 5 gusht, me një performancë të Arcade Fire në Madison Square Garden në New York. Data e këtyre koncerteve është e njëjtë me datën e albumin e ri të bendit, Arcade Fire. Emri i albumit është titulluar, The Suburbs.
Perfomancat tjera të cilat do të mund t’i shohim “live” në shërbimin më të madh të videove online, përfshijnë edhe bendet dhe këngëtarët e njohur si, The Roots, John Legend etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Koncertet “live” vijne ne YouTube dhe Vevo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum