www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 24 orë nga dita e Xhemit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: 24 orë nga dita e Xhemit   Wed Jul 28, 2010 12:01 amNë një mini intervistë Xhemi Shehu, tashmë ikonë televizionit shqiptar ka treguar një ditë të saj, që nga zgjimi dhe deri në mbrëmje, dhe ne po ua sjellim në këtë formë.
Ajo zgjohet, kur ka mësim, dhe në mëngjes e ka trurin e stakuar, duhet të kalojë pak kohë që të fillojë truri të mendojë.
Ndërsa kafen e mëngjesit nuk e pi me asnjë, pasi nuk e konsumon.
Dhe pjesa më e bukur e ditës është kur del në darkë me mikun e saj, pasi dreka asnjëherë nuk e gjen me partnerin saj edhe pse pjesën më të madhe të ditës e kalon me shoqërinë e saj.
Darka e gjen në bar duke pirë diç, dhe nata fillon atëherë kur rendon dielli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

24 orë nga dita e Xhemit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum