www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Asgjë sikur dielli”, së shpejti me këngë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: “Asgjë sikur dielli”, së shpejti me këngë të re   Wed Jul 28, 2010 12:02 amGrupi i njohur “Asgjë sikur dielli”, pas suksesit që ka pasur me këngën “Ma lehtë pa dhimbje”, së shpejti pritet të realizojë një videoklip të ri me këngëtarin e ri, Kushtrim Hoxha.
“Jemi në një fazë të përgatitjeve të plota, të provave, kompozimeve të këngëve të reja, të planifikimit të videoklipit e koncerteve.
Pra, një punë e madhe përgatitore për sezonin e ri, dhe vazhdimin e punës në ritmin e plotë të bendit ‘Asgjë sikur dielli.
E kënga e parë që do ta publikojmë quhet ‘Unë, ti dhe ajo’, dhe do të publikohet si singel së bashku me klipin, besoj në fund të shtatorit”, ka thënë Fatos Berisha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“Asgjë sikur dielli”, së shpejti me këngë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum