www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cka Mendoni Per Leonardon... ???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Sat Jul 31, 2010 12:46 am

Qka Mendoni Per Antarin e Ri Leonardon ... ???/


 


 


nbaz te postyeve mu pom doket nja djal shum i mir dhe i sjellshem


 


 


po juve ???

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Sat Jul 31, 2010 1:33 am

hemm flm GJina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Sat Jul 31, 2010 2:22 am

i Mir haha Komplimente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Sat Jul 31, 2010 2:42 am

Leonardo spe njo tybe se kam pa hala te koka i ri me siguri po besoj se eshte djalosh i shoqerushem haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Sat Jul 31, 2010 5:25 pm

Flm prej juve haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Mon Aug 02, 2010 7:21 pm

hmm i mirr kuu o0shh enn mesinn ee mee te kqiwee haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Mon Aug 02, 2010 7:30 pm

ahahahhaha flm haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Tue Aug 03, 2010 5:17 pm

leonardo osht shuuuum djal i mir .veq perpara leonardo

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Wed Aug 04, 2010 12:10 am

ahah flm Lola 1 je ktu ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PRINCO
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 524
Data regjis. : 22/12/2009
Age : 37
Location : Mbi token e Zotit

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Wed Aug 04, 2010 12:12 am

nese eshte ai leonardo qe enjoh ne nje forum tjeter mmmm imir eshte por shpejt ndezet dhe inatoset...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Wed Aug 04, 2010 12:13 am

Qeshtu me ka fal Zoti Princo qaj jam une se je ka mendon ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Thu Aug 05, 2010 6:40 am

Jashtzakonisht i shquar i dalluar , respekt dhe mos u ndla ne gjys rruge
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   Thu Aug 05, 2010 3:42 pm

ahahahah flm luan haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cka Mendoni Per Leonardon... ???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cka Mendoni Per Leonardon... ???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum