www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martohet Robbie Williams

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Martohet Robbie Williams   Mon Aug 09, 2010 8:48 am

Këngëtari britanik, Robbie Williams, është martuar me të dashurën e tij Ayda Field, në shtëpinë e tij në Los Angeles.
Krijuesi i hitit “Angles”, i cili ka qenë në lidhje me aktoren që nga viti 2007, ia propozoi martesën Fieldit në fund të vitit 2009. Çifti thuhet t’i ketë ndërruar unazat në një ceremoni intime përpara miqve dhe familjarëve në villën e tij në Beverly Hills.
Williams që besohet ta ketë detyruar bashkëshorten e re të nënshkruajë një kontratë që ia garanton pasurinë në rast të divorcit, vendosi që t’i ndryshonte planet, pasi që u zbulua pak ditë më parë se ai do të martohej në Santa Catalina, një gjë që nuk e bëri për shkak të privatësisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Martohet Robbie Williams

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum