www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4 Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4 Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4 Empty
MesazhTitulli: Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4   Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4 EmptyMon Aug 09, 2010 9:00 am

Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4 Iphone4g2
Përafërsisht, rreth 72 për qind e përdoruesve të iPhone 4 janë “shumë të kënaqur” me pajisjen e Apple.
Sipas studimit të cilin e ka publikuar ChangeWave, thuhet se 72 për qind e atyre që posedojnë një iPhone 4 janë shumë të kënaqur me telefonin e tyre mobil.
Në këtë studim, rezultatet janë nxjerr pas anketimit të më shumë se 213 përdoruesve të iPhone 4, ndërsa në të gjithashtu thuhet se rreth 21 për qind e tyre janë “deri diku të kënaqur” me këtë telefon.
Për më shumë, një e treta e të anketuarve ka deklaruar se iPhone 4 nuk i ka përmbushur të gjitha pritjet e tyre, ndërsa rreth 50 për qind e poseduesve të telefonit më të ri të Apple, kanë thënë se pajisja ua ka plotësuar të gjitha pritjet që ata i kanë pasur, para blerjes së telefonit.
Prapë se prapë, në përgjithësi këto janë shifra më të ulëta krahasuar me modelin paraprak, iPhone 3GS, me të cilin përdoruesit janë ndarë edhe më të kënaqur.
Për iPhone 3GS, 82 për qind e anketuesve janë ndarë shumë të kënaqur, ndërsa vetëm 17 për qind e tyre patën deklaruar se janë deri në një masë të kënaqur me pajisjen e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Perdoruesit te kenaqur me iPhone 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Profili i korruptuar i përdoruesit në XP.
» Përdoruesit e Internet Explorer të rrezikuar
» iPad falas për përdoruesit e Facebook-ut?
» Benitez i kënaqur me Torres
» Del Neri i kënaqur me ekipin
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum