www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zonjat e para aktore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Zonjat e para aktore   Wed Aug 11, 2010 2:48 amPrej ditësh në media flitet për aktrimin e Carla Bruni në filmin e Woody Allen. Por cilat mund të jenë të tjerat që mund të ndjekin shembullin e saj.

“Bruni është shembulli i gjallë që tregon se të bëhesh gruaja e një kreu shteti nuk do të thotë se mund të jesh vetëm një damë”, thotë gazeta britanike “The Guardian”.

Të gjitha homologet e Brunit shprehen të gatshme për ta imituar dhe për të dalë në sheshin e xhirimit, shkruan gazeta.

Një prej tyre, sipas mundësive të “The Guardian”, është Samantha Cameron, bashkëshortja e kryeministrit britanik, e cila me një elegancë “british” do të ishte ideale për një film të regjisorit të “Love Actually”.

Ndërsa Michelle Obama, sipas gazetës, me krahët e tonifikuara mund të ishte e përshtatshme për një film aksion.

Por parashikimet nuk kanë lënë jashtë as burrat. Kështu bashkëshorti i kancelares gjermane Angela Merkel mund të interpretojë në një film fantashkencë.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zonjat e para aktore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum