www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PlayStation behet gati per nje telefon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: PlayStation behet gati per nje telefon   Fri Aug 13, 2010 9:30 am

Një lajm interesant thotë se ne mund të shohim industrinë e lojërave dhe të komunikimit të shkrirë bukur në formën e një telefoni të cilin do ta prodhojë PlayStation qysh në tetor, thuhet sipas disa raporteve.

Sipas burimeve të Engadget, Sony Ericcson është duke punuar rreth krijimit të një telefoni mobil i cili do të përdor platformën Android të Google-it, i cili pritet të dal në treg gjatë këtij viti.

Edhe më emocionuese është se telefoni si duket do të përfshijë butona anësor të ngjashëm me kontrollet e lojërave, në vend të një tastiere QWERTY.

Pajisja me sa duket do të punojë me Gingerbread (Android 3,0) dhe do të ketë një seksion të ri të Android Market, posaçërisht për lojëra.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PlayStation behet gati per nje telefon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum