www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deklarata e Dashuris per Personin qe Duaa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Deklarata e Dashuris per Personin qe Duaa   Sun Aug 15, 2010 1:32 am

Le te shkruajme te gjithe se bashku ne kete teme duke shprehur me anen e fjaleve dashurine qe ndjejme per personim qe duam!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Deklarata e Dashuris per Personin qe Duaa   Sun Aug 15, 2010 1:35 am

Do Jesh Personi Me i Veqant Qe Kam Njohur ♥♥

'Njerëzit jan krijesa te lindura qe kan dobesit e tyre.Shpesh njerzit jan si nje fushë me gur e cila rrëzohet nga era e fort,ata që mbyllin rrugen e dashurisë së dy te dashuruarve menodoj qe jan përbindësha qe kan humbur dinjitetin dhe besimin e vet.Eshtë e gabuar te mendosh se mirkuptimi shfaqet te njerëzit pa vyrtyte,që ndërhyjnë ne vende shum te gabuara dhe qe nuk u takon atyre.Ehh, kështu po kalojn ditë,muajt,e vite te tëra me shpres se nje ditë do te bëhet mir për te gjithë.Ky është fati.Një gje e keqe sado e vogel te jetë,ajo do ti shkatërroj te gjitha gjërat e mira qe ke ne zemër.Sot isha e vetmuar gjith diten,me mungonin fjalet e tua,mirpo sa per ngushellim gjithkund me ben shoqeri hija jote...Trupi me tërqethet kur kujtoj butesin tende qe e shpreh me... gjuhen e ngrohtë te dashuris.Më erdhe si dhurat qe gjithmon e kam kerkuar.Me kujtohet dita e parë qe u takova me ty...ishte dita me t bukur e jetes sime...Syt e tu te ndritshem me bejn te jem e lumtur,goja jote e shejt qe prej se ciles dalin fjalet me te përzjarrshme qe ngrohin shpirtin tim edhe ne ditet me te ftofta.Ne fillim merzitesha teper dhe mendoja se do te humbisja ty dhe kuptimin e kohes,mirpo duke te njohur kuptova vleren tende.Ti i meriton gjitha te mirat e kesaj bote.Me ke ndihmuar te besoj ne mirkuptimin dhe ne vlerat e personave qe jan rreth meje,me ty gjithqka eshtë e qartë,mesova ta vlersoj te miren dhe te keqen per veten time,me ndihmove qe te terhiqem nga endrrat e parealizueshme dhe ta kuptoj realitetin e kesaj bote,me ke ofruar shum elemente te bukura per te jetuar ne lumturi,te vazhdojë te eci sigurt drejt se ardhmes,me ke mesuar te ndihem e barabart me te gjith njerezit qe jan afer meje,por mbi te gjitha me ke ndihmuar qe gjithqka te filloj se ndertuari nga e para jeten time.Nuk ka asgje me te bukur ne ket bot se kur njeri jeton i lumtur e i barabart me te tjeret.Te gjitha keto tek ti i kam mesuar.Ti je ai qe te dua dhe te mbrojë me gjith forcen e dashuris sime qe kam per ty.Eh malli qe kam per ty qdo her e me shum po shtohet,sa qe kam frikë se nje dit zemra do me pëlcas nga dashuria per ty.Duhet te jesh sa me afer meje per te kuptuar se q'forcë e bukuri e ëmbel ka zemra ime per ty.Fuqia egziston mbrena teje.Duke te dashur ty kuptova se jeta nuk është e bukur sepse është e jona,por është e bukur sepse egzison dikush.Dashuria ka gjithmon te drejtë Do Jesh Personi Me i Veqant Qe Kam Njohur ♥♥

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Deklarata e Dashuris per Personin qe Duaa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum