www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Mama cudit te gjithe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Big Mama cudit te gjithe   Sat Aug 21, 2010 1:13 am
E kishte vendosur që do dobësohej dhe ia doli. Ka hequr rreth 35 kg nga trupi i saj dhe pohon se tani ndjehet shumë mirë, por në fakt edhe më përpara nuk e vriste shumë mendjen dhe veçantësinë e trupit të saj diti ta përdorë më së miri. E takuam në plazhin e Golemit teksa kishte ardhur për të kaluar disa ditë pushimi së bashku me disa mikesha të saj që vinin nga Norvegjia. Edhe gjatë ditëve të pushimit duket se Big Mama tashmë 24 vjeç, po tregon kujdes në të ngrënë megjithëse shprehet se i ka shtuar nja dy kilogram dhe i duhet t’i heqë menjëherë. Pasi ka nxjerrë në treg këngën e saj më të fundit “Ç’ka po ta ndin” duket se planet e Big Mamës në karrierë janë shumë ambicioze dhe mbi të gjitha synojnë një tjetër treg.

Synon të pushtojë Turqinë

Mbasi arriti suksesin absolut në të gjitha trevat ku jetojnë shqiptarë duke kënduar këngë që nuk vononin të bëheshin hite, oreksi i Big Mamës për sukses shkon më tutje. Pak javë më parë gazetat e Maqedonisë shkruanin se Big Mama po synon të futet në tregun turk dhe është lidhur me një menaxher të famshëm atje. Por për planet konkrete të këngëtares nuk dihej diçka më shumë. Ndërkohë nga bisedat me të mësuam disa detaje rreth kësaj sipërmarrjeje të fundit. Big Mama, e cila ka një origjinë nga Turqia, e ka vizituar atë vend disa herë në vit pasi ka shumë kushurinj që jetojnë aty. Ajo rrëfen se në një nga këto vizita hyri në kontakt me një menaxher muzike. Ai pa të gjithë materialin muzikor të Big Mamës dhe e pëlqeu shumë atë. Madje e pëlqeu këngëtaren e njohur shqiptare edhe gjatë kohës kur ajo peshonte 114 kg duke i thënë se në këtë mënyrë ishte një ndër këngëtaret më origjinale. Por Big Mama tashmë nuk e ka ndërmend të kthehet mbrapa përsa i përket linjave dhe sheh vetëm përpara edhe për karrierën e saj. Sipas bisedave me menxherin ajo do të vendoset në Stamboll dhe do të nisë aty një karrierë të re muzikore me këngë në gjuhën turke, por edhe ndonjë shqiptare. Paraprakisht duket se Big Mamën e pret një karrierë e jashtëzakonshme, me një treg shumë më të gjerë dhe mbi të gjitha me fitime shumë të mëdha.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Big Mama cudit te gjithe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum