www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse lidhja po zbehet...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Pse lidhja po zbehet...   Mon Nov 16, 2009 10:17 pm

Miq te dashur cilat jan shkaqet qe nje lidhje fillon te zbehet...?


Pres mendime..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Pse lidhja po zbehet...   Sat Aug 21, 2010 8:44 am

kjo ndodhe ne shumicen rastev kur dy person jan larg njeri tjetrit ateher lidhja fillon te zbehet mirpo edhe moj kujdesja shum ndaj partnerit e zbeh lidhje pasi ti nuk i kushton rendesi aq sa duhesh lidhjes po mirresh me shumm me karrjer kjo qon deri te zbehja e nje lidhje une per veti kam ket mendim ndoshta dikush mendon ndryshe gjithsesi pres mendimet tjrve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Pse lidhja po zbehet...   Sat Aug 21, 2010 8:50 am

Ja shkaqet:Fillimisht qellon ndonje Katile si ju qe kani hapur kete teme!Katile me kuptohet,e dyta se femrat kan marrur ves te keq,kerkojne te u japim epersine,po nuk ua dham nese habitemi se mos e ben zot,fillon te shihet nje zbehje.Nese femra nuk e ka partnerin afer zemres zbehet menjehere,kurse me pare i kan pritur edhe nga 12 vite,pastaj shume faktor qe burrit nuk ia lejon te perulet tek gruaja shkaktojne zbehje.Per veti une ende nuk e kam ndrique,se po e ndriqova nuk do e le te zbehet fare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse lidhja po zbehet...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Pse lidhja po zbehet...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum