www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSE ZGJEDHIM FORUMET

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Sun Aug 22, 2010 9:12 pm

Me nxiti kureshtja te hap kete teme:Perse zgjedhim forumet?

-per te kaluar kohen e lire
-per te lexuar,postuar,shprehur
-Per te biseduar me miqet ne chat
-per te nda mendimet me miqet

Une per vete nuk kam kohe te lire,po ndaje diqka nga koha,per te njohur miq dhe per te dhene kontribut aq sa mundem per forumin.
Me ka rene ketu ne forum te shoh dhjetera forumist ne linje,por qe nuk postojne fare!
Valle q´bejne ata ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Mon Aug 23, 2010 12:57 am

Po edhe une shoh nganjeher qe ka shum ne linjë por nuk shkruajn...

une kur hy ne forum kam deshir te shkruaj te tregoj sadopak sic e kam kalu diten nepermmjet temave apo cfar disponimi kam,tani edhe kam shoqerin ketu qe kam deshir te postoj bashk per me ber sa me te bukur kohen qe po ndajm bashk ;)

chatin nuk eperdor kam deshir te mar pjes ne tema me shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Mon Aug 23, 2010 12:58 am
me pelqejn forumet se kam kontakt me shoqrin dhe me pelqen ti shkebejm mendimet dhe te argtohem em miqt tan....kuptohet kur kam koh te lir...e sa per anatar qe nuk postojn fare
ndoshta skan eksperienc per forume apo ndoshta pritojn ngase jan kyq ne web seite tjera,,,,hahaha...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Tue Aug 24, 2010 5:10 am

valla nforum hy mi shpreh mendimet ..me njoftu shoqni..mu knaq shkurt e shqip:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Tue Aug 24, 2010 8:54 am

Me nje fjal me thy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Tue Aug 24, 2010 9:04 am

aha,mire shume secili deshiren e vet,edhe une per njoftime te mendimeve te tjereve,per shoqerim......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Wed Aug 25, 2010 5:22 pm

-per te kaluar kohen e lire
-per te lexuar,postuar,shprehur
-per te nda mendimet me miqet
-per te marr lajme nga viset e ndryshme mendime te ndryshme

te gjitha nagapk,si dhe te mesohem me shkruar shqip mire se ne shkolle skam pasur nafak hehehee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Thu Nov 18, 2010 3:10 am


per te kaluar kohen e lire
per te nda mendimet me miqet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Thu Nov 18, 2010 3:28 am

per tu shoqeruar per tu argetuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Thu Dec 16, 2010 2:28 pm

Per argetim informim te ndonje lajmi ndodhie po besa dhe per shoqeri etj etj

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Fri Dec 17, 2010 5:43 pm

Per tu argetuar,kaluar kohen e lir dhe per te mesuar diqka me shum

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Fri Dec 17, 2010 5:59 pm

per me kalu kohen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   Thu Dec 23, 2010 10:05 pm

Veq me kalu kohen diqysh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSE ZGJEDHIM FORUMET   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

PERSE ZGJEDHIM FORUMET

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum