www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria e sotme = Interes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dashuria e sotme = Interes   Mon Aug 23, 2010 9:48 pm

Keni menduar ndonjëher ë se çfarë veti duhet te ketë partneri që ta duash?
Ti ketë letrat?
Të jetë e/i pasur?
Të jetë e/i bukur por kokën bosh?
Apo te jetë NJERI!
Do ta doje tjetrin, në qoftë se ai/ajo është njeri i mrekullueshëm, por ka një këmbë më të shkurtër se tjetrën, apo mbase njëri sy nuk shikon drejtë ...

Nuk është aq e thjeshtë hë?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Dashuria e sotme = Interes   Sat Aug 28, 2010 5:43 am

per mua vetm sjelljet dhe meqen njeri fjalen qe flet nite flet ashtut si ika hije mose te medoje pse kam letrat apo pse kam pasuri eh tj.... nite medoje me zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Dashuria e sotme = Interes   Sat Aug 28, 2010 8:41 am

Ne ditet e sotme shumica si e meshkujve ashtu po dhe e femrave nuk e shohin me dashurine si nje ndjenje te paster dhe te sinqerte por si nje ndenje materialiste, si nje ndjenje interesi. Dmth e nisin nje lidhje thjesht nga fakti i interesit asgje me teper jo se e ndjejn me gjith zemer por thjesht per interes. Kjo ndodh tek shumica e djemve dhe e vajzave shqiptare por jo tek te gjithe. Dhe me e forta ato qe vuajn jane ato qe dashurojn sinqerisht pa asnje lloj interesi..une do doja te shtoja qe dashuria duhet te jete nje interes i perbashket nga partneret dhe jo te shihet nga ana materiale apo si ane perfitimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Dashuria e sotme = Interes   Sat Aug 28, 2010 9:18 am

po me ty jamm po per sott qkass ka dikushe te don vetm per nje nat dikushe te don vetm per para dikush te doan veq per letra dikushe te do veq qyshe te jamarr letrat dhe te dan prej asaj apo prej ati kjo esht dashuri per sot


po shtoje dhe disa per vet e dua me zemer ejo me tratheti duje me fellsit eh zemers eh jo menj sy tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Dashuria e sotme = Interes   Sat Aug 28, 2010 6:03 pm

dashuria ishte dhe eshte interes i shpiertit,pa kete interes eshte e varfur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Dashuria e sotme = Interes   Wed Sep 01, 2010 5:54 pm

vet dashuria eshte nje far lloj inetresi jon...por sa te flasim per gjerat materiale apo pamjen fizike....ajo ehste diqka tjeter se nje lidhje me inetrese te veta personale nuk zgjat asnjher....ajo deshton ne cfardo kohe....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e sotme = Interes   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Dashuria e sotme = Interes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum