www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vesa Luma jete nate ne Prishtine me shoqe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vesa Luma jete nate ne Prishtine me shoqe   Sat Aug 28, 2010 9:34 pm


Këngëtarja Vesa Luma u ka dhënë fund për këtë sezon koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, të cilat ishin në numër të madh duke mos u ndalur me kaq, sepse pas disa muajve do të fillojnë aktivitetet e reja. Ajo është rikthyer në Prishtinë e lodhur dhe e stresuar, derisa ishte në disa koncerte në bregdetin shqiptar , duke shfrytëzuar këtë kohë dhe për pushim e plazh. Këngëtarja është shumë e kënaqur nga ky turne, pasi ishte i stërngarkuar për këtë sezon dhe rikthimi në shtëpi do ta bëjë që ajo të çlodhet pranë familjes për të risjellë në treg ndonjë material të ri muzikor. Vesa është akoma prezente tek publiku me këngët e saj të fundit “Amanet” si dhe duetin remix “Aj aj aj” në bashkëpunim me Dj Blunt dhe Real 1, këngë këto shumë të kërkuara nëpër diskoteka dhe pube. Pasi është rikthyer në Prishtinë, Vesa menjëherë ka vazhduar të shijojë jetën e natës, por jo në shoqëri të ndonjë djaloshi. Si zakonisht këngëtarja shihet e shoqëruar nga mikeshat dhe motrat e saj.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vesa Luma jete nate ne Prishtine me shoqe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum