www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jay-Z “magjepset” nga familja Martin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jay-Z “magjepset” nga familja Martin   Sat Aug 28, 2010 9:58 pm

Ai është gati të nisë një faqe të re në jetën e tij dhe tashmë pret vetëm vendimin e shoqes dhe koleges, Bayonce.

Po flasim për Jay-Z, këngëtarin amerikan te muzikës rap, i cili që prej kohës që është lidhur me bukuroshen e skenave, nuk e ka provuar më shijen e hekurave të burgut.

40 vjecari është “joshur” nga miqtë e tij Chris Martin e Gëyneth Paltrow, të cilët janë prindërit e dy fëmijëve. “Ata janë vërtet një familje e lezetshme me fëmijë të bukur. Moses dhe Apple më thërrasin mua daja Jay”, shprehet këngëtari në një intervistë për revistën “Q”.

Ndërkohë, Beyonce vazhdon të jetë super e impenjuar me turneun dhe ajo ka lënë të kuptohet se një shtatëzani e mundshme mund të nisë vetëm pasi ajo të ketë përfunduar rrugëitmin e gjatë nëpër skenat botërore.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jay-Z “magjepset” nga familja Martin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum