www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kim Kardashian e kenaqur me vijat trupore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kim Kardashian e kenaqur me vijat trupore   Sat Aug 28, 2010 10:05 pm

Kim Kardashian kurrë nuk do të dëshironte të humbte vijat e saj trupore, por është më e kënaqur se kurrë me figurën e saj që prej se humbi peshë.

Bukuroshja ka pranuar se ajo tani ka më shumë besim, pasi së fundmi ka humbur në peshë dhe tashmë është e kënaqur me formën që ka trupi i saj, i cili nuk ka ndryshuar përkundër humbjes së peshës.

“Humbja e peshës më dha besim dhe jam shumë më e kënaqur me trupin tim tani. Të jem më e hollë më bën të ndjehem më mirë për vete, por vijat e mia janë ende ato që i dua. Unë kurrë nuk do të isha e pakënaqur me to edhe nëse do të mund të isha”, theksoi Kardashian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kim Kardashian e kenaqur me vijat trupore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum