www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gmail: Mbi 1 milion thirrje brenda 1 dite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gmail: Mbi 1 milion thirrje brenda 1 dite   Sat Aug 28, 2010 10:09 pm

Google Wave dhe Google Buzz mund të kenë pasur vështirësi në tërheqjen e përdoruesve, por mundësia e re për thirrje të lira telefonike nga Gmail, si duket se ka kapur shpejt vëmendjen e amerikane.

“Mbi 1 milion thirrje janë bërë nga Gmail-i në vetëm 24 orë!” ka thënë Google në profilin e saj në Twitter, sigurisht e kënaqur me numrin.

Ky shërbim i lejon përdoruesit e Gmail-it të bëjnë thirrje falas në SHBA dhe Kanada dhe gjithashtu thirrje të lira në vende e tjera të botës. Ai përdor një ndërfaqe të Gmail-it si dhe mund të integrohen me Google Voice, për pranimin e thirrjeve, gjithashtu.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gmail: Mbi 1 milion thirrje brenda 1 dite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum