www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toshiba SmartPad ne muajin shtator

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Toshiba SmartPad ne muajin shtator   Sat Aug 28, 2010 10:11 pmKompjuteri tablet i Toshibas është i bazuar në platformën Tegra 2, e premiera e tij pritet të ndodhë në panairin elektronik IFA 2010 në fillim të muajit të ardhshëm.

Faqet e portalit Notebookitalia kanë paraqitur fotografitë e para të tabletit të Toshibas me emrin SmartPad. Kompania do ta demonstrojë kompjuterin e vet tablet në panairin IFA në Berlin, e bëhet fjalë për një pajisje e cila vjen me ekran 10-inçësh dhe sistemin operativ Android të Google.

Nga pikëpamja harduerike SmartPad është i bazuar në platformën Tegra të Nvidias, e pos dizajnit elegant fotografitë zbulojnë edhe qasjet për HDMI e USB, lexues të kartela të memorieve, disa taste në shtëpizë e të ngjashme. Po ashtu vërehet edhe kamera e uebit, gjersa pajisja ka edhe dy altoparlantë.

Për më shumë detaje do të na duhet të presim ditët e para të shtatorit, kur edhe fillon panairi IFA 2010.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Toshiba SmartPad ne muajin shtator

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum