www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rezoluta serbe, Klinton letër Maqedonisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Rezoluta serbe, Klinton letër Maqedonisë   Tue Aug 31, 2010 5:50 pm
Sekretarja amerikane e Shtetit, Hilari Klinton i ka dërguar një letër Maqedonisë në lidhje me projektrezolutën serbe kundër Kosovës.
Letra është dorëzuar në Ministrinë e Jashtme nga ambasadori amerikan në Shkup, Filip Riker.

Në brendësi shkruhet se Shkupi duhet të kundershtojë projektrezolutën.

Aty theksohen edhe motivet se përse duhet kundërshtuar ajo.

Kjo nismë është ndërmarrë pasi dyshohet se Maqedonia mund të mbajë qëndrim neutral në OKB për mosftohje të marrëdhënieve me Serbinë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Rezoluta serbe, Klinton letër Maqedonisë   Sat Sep 04, 2010 11:06 pm

Hilari kjo grua e sukseshme e politikes,eshte bere si nene e dyte shqiptare,ajo njeh qendrimet maqedonase rreth nesh,por edhe vellazerim-bashkimin sllavo-sllav.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rezoluta serbe, Klinton letër Maqedonisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum