www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per ata qe thon " TE DUA"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Per ata qe thon " TE DUA"    Thu Sep 02, 2010 8:18 am

Cfare eshte dashuria? Kur themi se dashurojme dike… a e mendojme sinqerisht?
Si mund ta zbulojme?
Dicka per te refleksionuar...
Se pari, cfare vendi ze personi qe mendoni se dashuroni?


Thjesht te djersine duart, zemra jote rreh me forte dhe nuk te del zeri?
Nuk eshte dashuri... eshte nervozizem
Thjesht nuk mund ti heqesh syte apo duart nga ai?
Nuk eshte dashuri... eshte epsh
Thjeshte ndihesh krenare qe te shohin prane tij?
Nuk eshte dashuri... eshte fat
E do ate person vetem pse qendron gjithmone prane teje?
Nuk eshte dashuri... eshte vetmi
Rri prane tij sepse kjo eshte ajo qe ai dhe te gjithe te tjeret duan?
Nuk eshte dashuri... eshte ndershmeri
Rri prane tij vetem pse te percjell ngrohtesi dhe te kap doren?
Nuk eshte dashuri... eshte besim
Qendron me te sepse te thote se te do dhe nuk do ta lendosh?
Nuk eshte dashuri… eshte meshire
Rri me te sepse ne momentin qe e sheh zemra te kercen nga kraharori?
Nuk eshte dashuri… eshte pasion
I fal te gjithe gabimet e tij vetem sepse ai te intereson me shume se cdo gje tjeter?
Nuk eshte dashuri... eshte miqesi
I thua cdo dite qe ai eshte personi i vetem ne mendjen tende?
Nuk eshte dashuri... eshte nje genjeshter
Mendon se je i gatshem te japesh te gjitha gjerat materiale per te?
Nuk eshte dashuri... eshte bamiresi
Atehere???
Kur je vertete i dashuruar???
Kur... trishtimi i personit qe do... te ben te vuash
Dhimbja e tij, edhe pse ai eshte i forte dhe nuk e shpreh... te ben te qash
Syte e tij kane aftesine te shohin shpirtin tend dhe ta prekin thellesisht… gje qe dhemb…
Nje force magnetike e verber te terheq prane tij, pa te munguar persona te tjere qe thjesht mund ti pelqesh…
Mungesa e tij te zhyt ne melankoli...
Do jepje per te zemren tende… jeten

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Per ata qe thon " TE DUA"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum