www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    Sat Sep 04, 2010 9:02 pm

Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesiëKisha pas deshir ta di mendimin tuaj njeher pastaj te pergjigjem une xD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    Sun Sep 05, 2010 7:41 am

nvaret nga situata ,,,por vetem do thoja se per tradhtin dhe genjeshtren ska shanc te dyt,,,,

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    Sun Sep 05, 2010 7:42 am

shansi i dyte,nganjehere mund te parin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    Sun Sep 05, 2010 8:16 am

Jo po i dhe te dytin hapet rruga per te tretin e me rradhe
Mendoj se gjithese cili e jeton jeten ne baze te formimit qe ka
Nese ti e mendon se jeta jote ka kuptim duke krijuar lidhje te njepasnjeshme -Kush jam une qe duhet ta ndryshoj??!!!!!
Nese ti ke nevoj per ritem - Kush jam une qe duhet ta ndaloj??!!!!!!
Nese ti mendon se ke nje zemer te madhe ku mund te hyne shume veta -Kush jam une te ta zvogloj??!!!!
Une jam thjesht nje kalimtar ne jeten tende qe perpiqem te gjej te perbashketen mes teje edhe meje
Ketu po Une jam Gjithkushi ne percaktimin e asaj cfare pranoj edhe cfare jo ne nje bashkekalimtar ne rrugen Jete
Une jam ne menyre apsolute ai qe vendos se kush ben a s'ben per mua duke pare ne pasqyre Brilante Karakterin tim

E/I dashur shans eshte jeta qe te ka dhuruar Zoti ty
Jetoje ate Si ta kesh me te lehte
Personalisht nese njeriu im i zemres gjen mbeshtjete ndjenjash a psikologjike diku -- jam askushi ta frenoj ,perkundrazi e uroj te gjeje ate qe s'gjeti tek une
Shans??!!!!!! ----Fjala me e pakuptimt qe mund te me kerkoje
I jap shans vetes time te mar fryme lirisht po pat tradheti edhe perbuzje pas shpine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    Mon Sep 06, 2010 3:09 am

e mira eshte qe njeriu te kembengul dhe te mbaj te parin,nese nuk shkon keshtu,jeta duhet te vazhdoi dhe njeriu ne jete duhet te haperoi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    Wed Sep 08, 2010 4:44 am

tri shanca e treta e vereteta hahhhaaha kuptohet ne qoftse ka lujt bisht qysh tha bruneta ska me shanca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nje shans i dyte, Dobesi e karakterit apo llogjikim me gjakftohtesië

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum