www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Catherine Zeta-Jones, e inatosur me doktoret

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Catherine Zeta-Jones, e inatosur me doktoret   Sat Sep 04, 2010 9:23 pm

Catherine Zeta-Jones ka deklaruar se është e inatosur me doktorët të cilët dështuan në zbulimin më herët të kancerit të bashkëshortit të saj Michael Douglas.

“Jam e irrituar pasi sëmundja mund të ishte zbuluar shumë më shpejt”, është shprehur Jones.

Michael bëri të ditur muajin e shkuar se ai ka një kancer në fyt dhe është në javën e parë të një cikli trajtimesh tetëjavore.

Aktori 65-vjeçar është duke u kuruar me rrezatime të forta dhe kimioterapi dhe doktorët janë optimistë se do të shërohet plotësisht.

Megjithatë Catherine mendon se sëmundja mund të ishte zbuluar më shpejt pasi Michael ka pasur shqetësime nga veshët dhe fyti.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Catherine Zeta-Jones, e inatosur me doktoret

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum