www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjen versioni i ri i Google Chrome

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vjen versioni i ri i Google Chrome   Sat Sep 04, 2010 9:30 pm


Afërsisht dy vjet pas paraqitjes së versionit të parë eksperimental të shfletuesit të vet të internetit, Google ka paraqitur versionin e ri të Google Chrome.

Versioni më i ri i Google Chrome bart shenjën dalluese 6.0.472.53 dhe derisa nuk u ofrohet si përditësim automatik, atë mund ta shkarkoni nga faqet zyrtare të shfletuesit.

Nga risitë që sjell versioni i ri i Chrome veçohen ato që lidhen me stabilitetin dhe sigurinë e vet shfletuesit. Të gjitha ndryshimet në versionin e ri të Chrome mund të shihni në këtë adresë.

Ndryshe, sipas informatave të fundit të analistëve të tregjeve, Google Chrome ka bërë për vete 7.5 për qind të pjesëmarrjes në tregun e shfletuesve të internetit dhe është bërë shfletuesi i tretë në botë sipas popullaritetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vjen versioni i ri i Google Chrome

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum