www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung SF Series

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Samsung SF Series   Sat Sep 04, 2010 9:32 pmLinja e re laptopëve nga Samsung vë në shënjestër njerëzit të cilët të kompjuterët e çmojnë stilin, e laptopët janë të bazuar në platformën Calpella.

Samsung ka paraqitur linjën e re të laptopëve të stilizuar – SF Series. Modelet janë të bazuara në platformën Calpella të Intel, e tani për tani vijnë në tri versione me diagonale prej 13.3, 14 e 15.6 inç.

Nga procesorët mund të përzgjidhen modelet Core i3 apo i5, derisa në të janë integruar qasjet USB Sleep & Charge për mbushjen e baterive të pajisjes si dhe teknologjia Fast Start e cila supozohet se në mënyrë ‘drastike’ përshpejton procesin e ngritjes së sistemit. Sipas pohimeve të prodhuesit, kohëzgjatja e baterisë shkon deri në shtatë orë e gjysmë.

Samsung fillon me shitjen e kësaj linje të re gjatë muajit tetor.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung SF Series

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum