www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për DioRa..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Nov 17, 2009 4:01 pm

First topic message reminder :

Cfar mendimi keni per antaren DioRa..?Shprehu lirshem haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Jan 13, 2010 8:43 pm

Femer Perfekte haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Jan 14, 2010 2:15 am

e lezetshme ne postime me pelqen te poston me shume ne forum ama diqka nuk e di e ka hanger maca keto dite po na mungon , shpresoj te kalon stressin qe ka dhe te bashkhet prap ktu,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Jan 14, 2010 2:18 am

diora llokum .u.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Jan 19, 2010 9:38 am

Flmm nga juu shumm....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Fri Jan 22, 2010 11:59 pm

Engjulli im.. E dua shummmmmmmmmmmmmmmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Jan 27, 2010 2:43 am

diora bukuroshe e gjys..e dashur,e sjellshme .e urt..lum aj qe e ka nafak...se me gjitha te mirat eshte diora..kam fat qe kam nje shoqe siq je ti diora....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Jan 28, 2010 3:12 am

Flm nga te gjith. Flm shum edhe nga ti dreqja poashtu edhe une jam e lumtur qe kam nje shoqee si ti ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Feb 17, 2010 6:51 am

DioRa NJishe COMPLETE asgjë s'i mungonë
i urojë të vazhdojë kështuh ;D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat Mar 06, 2010 8:45 am

DoNì shkruajti:
DioRa NJishe COMPLETE asgjë s'i mungonë
i urojë të vazhdojë kështuh ;D

Flmm flmm shum Doni...per mendimin tend...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Apr 01, 2010 3:09 am

diora osht shum sweet diqysh hahahahaha shume mir shum shoqe te mir e kam ..veq vazhdoo sis mpuq e ki edhe ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Apr 06, 2010 7:49 am

alltan krejtt.....eshte mpuqq siss...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Apr 07, 2010 4:43 am

Agapeee flm shumm loqkkk tkam...Mpuqq

Bruneta flm shpirtt tkam....Mpuqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardi03
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 93
Data regjis. : 30/03/2010
Age : 32
Location : Londer

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Apr 07, 2010 6:08 am

Nuk kam fjal se si te shprehem,Thjesht nje shoqe e mrekullushme e veqanerisht dallohet me postime te saja e pershendes shummmmmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Apr 07, 2010 10:21 am

Flm shum ardi per vleresimin tend...Te pershendes shum...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Apr 07, 2010 10:26 am

Ylle ështe e çmoj shum fjalën e saj,shoqërin e saj eshte thjesht PERFEKTEE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Apr 18, 2010 8:03 am

Flmm shumm albaa...e din se cka mendoj per ty je shumm e mir...Mpuqqq....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Mon Apr 19, 2010 9:47 pm

Shum e urt Shum e sjellshme Shum e Menqur ..Po Edhe Shum e Urt sbon mu kon..: P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Apr 21, 2010 10:21 pm

PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE edhe kaq gjdo sen tjeter esht e tepert..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Apr 22, 2010 7:06 pm

Shum e matur dhe e menqur :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat May 08, 2010 9:22 am

Flmm shumm gjithve per mendimet/ vleresimet e tua...e keni nga nje + nga une...haha Flm edhe njeher jeni shumm te mir te gjith...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun May 09, 2010 8:26 pm

Dioraaa nji vajz e mrekullushme shum e dashur e shoqrushme me nji fjal i ka te gjitha,
e njoh qe moti edhe dikun tjeter dhe e kam mike te mir dhe kam shum respekt per ket kshtu qe i uroj suksese ne jet,
Me respekt nga Leooooo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat May 22, 2010 8:06 pm

sdi a jom hup un a diora shum e mir osht e sjelshme e dashur spaku me mu po hajt se edhe me tjert osht kshtuu hahaha ojj shtrigg dokuuu moj:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat May 22, 2010 10:08 pm

vajz flori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Sep 07, 2010 4:24 am

loqk krejt ,por i mungon forumit, e pershendes ku qe eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Sep 07, 2010 6:03 am

shume emra po i hasi sot,nuk i njoh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për DioRa..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum