www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Serbia e gatshme të nisë dialogun me Prishtinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Serbia e gatshme të nisë dialogun me Prishtinën   Wed Sep 15, 2010 3:25 amBeogradi është gati të fillojë dialogun me Prishtinën, tha ministri për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviç. “Serbia do ta modifikojë qasjen ndaj negociatave në varësi të formatit”, ka thënë Bogdanoviç për mediat serbe. Megjithatë ai shtoi se përgatitjet për dialogun nuk kanë filluar ende, pasi rezoluta sapo është miratuar. Sipas Bogdanoviçit rezoluta hap derën e dialogut dhe ia heq të gjitha justifikimet për të mënjanuar bisedimet shqiptarëve të Kosovës.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Serbia e gatshme të nisë dialogun me Prishtinën   Wed Sep 15, 2010 4:14 am

eshte e njejta serbi qe deri dje thoshte nuk ka cka te bisedoj per teritorin e vet,se nuk do njeh kurr pavaresine e kosoves.Shqiptaret duhen te ken kujdes nga kjo mashtruese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Serbia e gatshme të nisë dialogun me Prishtinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum