www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga me parfum të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Lady Gaga me parfum të saj   Thu Sep 16, 2010 5:27 pmKengetarja Lady Gaga duket se nuk do tregohet shume origjinale duke percjellur shembullin e te famshmeve te tjere.

Keshtu, Gaga ka vendosur per te lansuar nje parfum personal, i cili padyshim se do te rrise te ardhurat e saj.
Akoma nuk dihet emri qe do mbaje ky parfum, por dihet se ai do hedhet ne treg ne vitin 2012.

Aktualisht kengetarja eshte teme kryesore tek shume mediume per shkak te veshjes se saj te pazakonte ne ndarjen e shperblimeve te MTV Video Musis Awards, ku ajo u shfaq me fustan te punuar nga mishi i vertete.

Perpos mediave , veshja e kengetares eshte edhe ne shenjester te organizates per mbrojtjen e kafsheve, PETA, qe e kane cilesuar jkete veshje si ''shume ofenduese''.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Lady Gaga me parfum të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum