www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 Cent në kërkim të talenteve të rinj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: 50 Cent në kërkim të talenteve të rinj   Tue Nov 17, 2009 8:21 pm

50 Cent thotë se zënka e tij e fundit me The Game nuk do ta ndalojë atë të ndihmojë muzicientët e ri të arrijnë sukses në biznesin e muzikës.
“Dre dhe unë jeni në bisedime për artistë të rinj, të punojnë së bashku në një projekt të ri. Kam thënë, ‘Vetëm sepse kam pasur një aksident me veturë, kjo nuk do të thotë se nuk do të vozitim sërish, vetëm do të thotë se kemi pasur një aksident’. Ai qeshi me mua”, ka thënë 50 Cent.

“Ai tha, ‘Ok, do të përpiqemi’, pasi ai ishte i pasigurt se si do të ndjehem duke ndihmuar artisët tjerë”, ka shtuar krijuesi i hitit “Candy Shop”.

50 po ashtë zotuar se kurrë më nuk do të bashkëpunojë sërish me Game dhe ka thënë se ai miqësia me Dr. Dre nuk do të mund ta bindë atë të ndryshojë mendjen.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

50 Cent në kërkim të talenteve të rinj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum