www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga eshte këngëtarja e huaj më e pelqyer nga shqiptarët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Lady Gaga eshte këngëtarja e huaj më e pelqyer nga shqiptarët   Tue Sep 21, 2010 2:58 amLady Gaga, kengetarja e cila me skandalet e saj të njëpasnjëshme ka bërë që të rrotullohet rreth saj e gjithë skena muzikore botërore, duket se pelqehet edhe nga shqipetaret.

Gazeta shqiptare ''Shekulli'' ka arritur te bej një klasifikim të përgjithshëm të këngëtarëve të huaj më të preferuar në Shqiperi.

Duke vizituar, profile në Facebook dhe forume te ndryshme kane pare parë se cilët këngëtarë ishin më të diskutuar dhe më të kërkuar.
Në fund kane arritur të krijojne një listë prej 10 artistësh, e cila, siç mund dhe te pritej, kryesohet nga këngëtarja më e njohur në botë për momentin, Lady Gaga!

Sipas gazetes ''Shekulli'' keta jane 10 artistët e huaj më të dëgjuar në Shqipëri:
-Lady Gaga
-Beyonce
-Rihanna
-Eminem
-Linkin Park
-Robbie Williams
-Akon
-50Cent\
-Justin Timberlake
-David Guetta

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Lady Gaga eshte këngëtarja e huaj më e pelqyer nga shqiptarët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum