www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Frederik Ndoci bëhet sërish baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Frederik Ndoci bëhet sërish baba   Tue Sep 21, 2010 3:05 am


Kantautori i njohur nga Shkodra, Frederik Ndoci eshte bere serish baba.

Frederiku dhe kengetarja Alisa Baraku, te cilet jane në lidhje që prej kohësh dhe bashkëjetojne, jane gezuar me lindjen e vajzes se tyre, te cilen e quajten Marilu.
Marilu ka lindur me 14 shtator, ndersa prinderit e saj kane bere te ditur kete lajm edhe ne profilet e tyre ne rrejtin social, Facebook, ku kane postuar edhe fotografi nga ky moment i rendesishem ne jeten e tyre.

Ajo qe ben akoma me te veçante kete ngjarje eshte se babai kengetar, i ka uruar mireseardhje vajzes se tij duke kenduar, pasi ishte i pranishem ne sallen e lindjeve ne maternitetin e Tiranes.
Kengetari ka ndare me miqte e tij emocionin e veçante duke shenuar ne profilin e tij ne Facebook:
''Asht ma se e madherishme me asistu ne nje salle lindjeje dhe per ma teper kur lind femija yt... aty e ndjen te madhin Zot ne çdo sekond...''.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Frederik Ndoci bëhet sërish baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum