www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shota Baraliu: ''Thirre policinë''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shota Baraliu: ''Thirre policinë''   Tue Sep 21, 2010 3:12 amKengetarja Shota Baraliu vazhdon te sjelle realizime te reja muzikore.Së fundmi ajo vjen me këngën “Call the police”, për të treguar një histori personale.

Ne nje interviste per gazeten ''Standard'' ajo ka rrefyer:
'' Mundohem që gjithmonë të bëj diçka më ndryshe, jo vetëm e vetëm t’i këndoj dashurisë, pasi kemi shumë tema të tjera që mund të dalin lezetshëm në këngë. Unë për vete në çdo këngë dua të ketë një tekst ndryshe nga të tjerat. ''.

Duke folur per bashkepunetoret, Shota ka treguar:
''Gjithmonë tekstet e mia i zgjedh Aida Baraku, por normalisht me idenë time dhe sigurisht që i përshtaten pak natyrës time në jetën e përditshme jam shumë e qeshur dhe nuk e vras trurin për shumë gjëra. Unë thjesht e jetoj jetën ashtu si ndihem mirë, pa u marrë me tjerët dhe besoj që këngët e mia janë po kaq gallatë''.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Shota Baraliu: ''Thirre policinë''   Tue Sep 21, 2010 3:17 am

Bravo Shota,koha sot kerkon me ndryshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shota Baraliu: ''Thirre policinë''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum