www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Helena Paparizou, koncert në Tiranë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Helena Paparizou, koncert në Tiranë   Wed Sep 22, 2010 8:25 pmKengetarja greke Helena Paparizou, e shperblyer dy here ne Festivalin Evropian te Kenges, do të performojë kete të shtunë, më 25.09.2010 në Stadiumin”Qemal Stafa” në Tiranë.

Koncerti fillon në orën 19.30 dhe perveç kengetares, do te performojne edhe artistë nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Rumania.

Biletat për koncertin e pare ne Shqiperi te Helena Paparizou kushtojne 500 lekë, tranmseton NOA.

Helena Paparizou ka lindur dhe është rritur në Gutenberg të Suedisë nga prindër grekë të cilët ishin emigrantë.
Në moshën shtatëmbëdhjetëvjeçare, së bashku me shokun e saj të fëmijërisë Nikos Panagiotidis formojnë grupin “Antique'' dhe në vitin 2001, ata morën pjesë në Festivalin Evropian të Këngës dhe fituan vendin e tretë me këngën “I would die for you”.
Më 21 Maj 2005, Helena Paparizou përfaqëson Greqinë për herë të dytë në Festivalin Evropian të këngës ku zuri vendin e parë me këngën “My Number One “.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Helena Paparizou, koncert në Tiranë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum