www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fillon gara mes motrave Koçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Fillon gara mes motrave Koçi   Wed Sep 22, 2010 8:31 pm


Motrat kengetare Greta dhe Eni Koçi, në edicionin e radhës të festivalit “ Kënga Magjike” do të vihen në garë përballë njëra-tjetrës, duke filluar ne kete menyre rivalitetin brenda familjes.

Eni do të përfaqësohet për herë të parë në këtë festival me një këngë në bashkëpunim me reperin nga Kosova, Capital T, ndërsa Greta rikthehet sërish për të kënduar e vetem, ben te ditur Bluetooth.

Se kush do të dalë e fituar në këtë sfidë, kjo gjë mbetet për t’u parë gjate mbremjeve te festivalit te popullarizuar ''Kenga magjike'' ku do te marrin pjese shume emra të rinj por edhe të afirmuar.
Ne listën e pjesëmarrësve në festivalin “Kënga Magjike”, ka shumë emra të këngëtarëve më të kërkuar të skenës muzikore, siç është Pirro Çako, Eranda Libohova etj., ndërsa duetet janë shumë të paktë, vetëm tre të tillë.
Emra të rinj, që synojnë suksesin përmes kësaj skene, sikurse çdo vit, ka plot

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Fillon gara mes motrave Koçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum