www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Obama vazhdon të mbështes Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Obama vazhdon të mbështes Kosovën   Sat Sep 25, 2010 6:33 pm


Nju-Jork, 24 shtator -Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, në këtë takim u konfirmua mbështetja e vazhdueshme që SHBA-të.i japim Kosovës.

Nga Presidenca njoftojnë se në takimin që u realizua në kuadër të pritjes tradicionale vjetore që presidenti Obama organizon për liderët e shteteve, presidenti Sejdiu falënderoi presidentin Obama për përkrahjen e vazhdueshme që SHBA i kanë dhënë dhe po vazhdojnë t’i japin Republikës së Kosovës.

Presisenti Obama ka ritheksuar përkushtimin që SHBA-të kanë ndaj Kosovës. “Do të jemi me ju, do t’ju përkrahim në vazhdimësi.”

Në pritjen e organizuar nga presidenti amerikan, kreu i shtetit të Kosovës Fatmir Sejdiu ka zhvilluar takime me një numër të madh burrështetasish nga shtete të ndryshme.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Obama vazhdon të mbështes Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum