www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.



www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krasniqi: Po punohet për të gjetur një zgjidhje të pranueshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Krasniqi: Po punohet për të gjetur një zgjidhje të pranueshme   Sat Oct 02, 2010 1:40 am




Institucionet e Kosovës janë duke punuar me intensitet të madh me të gjitha subjektet politike për të gjetur një zgjidhje të pranueshme për kapërcimin e situatës se krijuar pas dorëheqjes së presidentit Sejdiu, ka thënë ushtruesi i detyrës së presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi.

Ai këto komente i bëri të premten gjatë një takimi me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në vendin tonë, Islam Lauka, të cilin e falënderoi për vizitën dhe për përcjelljen e përshëndetjeve nga krerët më të lart të shtetit shqiptar.

Ambasadori Lauka pasi që e falënderoi Krasniqi për pritjen, i përcolli atij përshëndetjet më të mira nga presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli, si dhe nga kryeministri Sali Berisha.

Po ashtu, ambasadori Lauka e vlerësoi lart punën që po bëhet për kapërcimin e situatës së krijuar dhe theksoi t’i vinte jashtëzakonisht mirë që në këto rrethana në krye të shtetit të Kosovës qëndron një personalitet i shquar.


_________________________________________________________________________



Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Krasniqi: Po punohet për të gjetur një zgjidhje të pranueshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum