www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krasniqi takon edhe Sejdiun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Krasniqi takon edhe Sejdiun   Sat Oct 02, 2010 2:20 am

Pas takimeve me udhëheqës të disa subjekteve politike gjatë ditëve të kaluara, ushtruesi i detyrës së presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi e ka takuar ditën e premte edhe kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Fatmir Sejdiu.

Takimi mes Krasniqit dhe Sejdiut ka ardhur vetëm pas pesë ditë të dorëheqjes së këtij të fundit nga posti i Presidentit të Republikës.

Gjatë këtyre ditëve kreu i Kuvendit të Kosovës që tani sipas Kushtetutës i takon edhe posti i Presidentit ka zhvilluar një sërë takimesh me lider të partive politike dhe mekanizma ndërkombëtar për të diskutuar mbi situatën e krijuar.

Bëhet e ditur se edhe në këtë takim që është mbajtur pa praninë e medieve, janë biseduar çështjet për situatën politike të krijuar në vend pas dorëheqjes së ish- presidentit Fatmir Sejdiu.

Zyra e Presidencës njofton se Krasniqi do të vazhdojë edhe ditët e ardhshme takimet me liderët e partive politike për të diskutuar mbi situatën aktuale politike të krijuar në vend.


_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Krasniqi takon edhe Sejdiun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum