www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PD: Zgjedhjet, në fillim të muajit shkurt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: PD: Zgjedhjet, në fillim të muajit shkurt   Mon Oct 04, 2010 8:57 am

Partia e Drejtësisë paralajmëron kthimin e statusit të saj parlamentar dhe në këtë drejtim kërkon përcaktimin sa më të shpejtë të datës së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në funksion të organizimit sa më të mirë të tyre- u tha në një konferencë për media të kësaj partie.
PD propozon që zgjedhjet e parakohshme parlamentare të mbahen në fillim të muajit shkurt, duke pasur parasysh nevojën për periudhën e domosdoshme kohore për konstitutimin e institucioneve të reja të vendit deri në fund të afatit kushtetues të 28 marsit 2011.

Kjo parti ka kërkuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor që të ndërmarrë të gjitha masat për parandalimin e parregullsive të rënda “të evidentuara në ditën e zgjedhjeve të fundit lokale të 19 nëntorit 2009, veçanërisht pas mbylljes së vendvotimeve, që ishin shkaktare të pakënaqësisë së thellë dhe numrit të madh të ankesave të shumë subjekteve politike”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PD: Zgjedhjet, në fillim të muajit shkurt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum