www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dëmtohen sërish kabllot e IPKO-s në veri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Dëmtohen sërish kabllot e IPKO-s në veri   Mon Oct 04, 2010 8:57 am

Persona të panjohur të shtunën mbrëma kanë djegur kabllot e antenave të operatorit të telefonisë celulare IPKO në vendin e quajtur Vukojeviq të komunës së Zubin Potokut. Lajmi është konfirmuar nga zëvendës drejtori i Policisë së Kosovës, Ergin Mediq.
Kabllot janë djegur gjatë natës ndërsa të parët që i kanë parë kabllot e djegura kanë qenë ushtarët e KFOR-it që më pas kanë njoftuar dhe Policinë e Kosovës.

Ky është rasti i dytë që kabllot e IPKO-s, operatorit të dytë të telefonisë celulare në Kosovë dëmtohen brenda pak ditësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dëmtohen sërish kabllot e IPKO-s në veri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum