www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Mama sërish bën trajtime estetike?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Big Mama sërish bën trajtime estetike?!   Mon Oct 04, 2010 10:30 pmKengetarja shqiptare nga Maqedonia, Big Mama ka paralajemruar disa projekte te reja muzikore të cilat duhej t’i realizonte në Stamboll të Turqisë.

Prandaj këngëtarja para nje muaji ishte ne studio muzikore turke, me të cilat kishte lidhur kontratë dhe kete vizite në Turqi thuhet se ka shfrytëzuar edhe për disa zbukurime dhe ndërhyrje estetike në një qendër mjekësore atje.
Keshtu shkruan PanoramPlus, qe me tej shton se nderhyrjet estetike qe ka bere kengetarja kane te bjene me nderhyrje me lazer për të larguar disa shenja në fytyrë për të cilat ka thënë se i dukeshin keq dhe per te cilat nuk ndihej mirë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Big Mama sërish bën trajtime estetike?!   Mon Oct 04, 2010 11:13 pm

edhe me ja pre koken,prap nuk duket mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Big Mama sërish bën trajtime estetike?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum