www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Newstv: Data për zgjedhjet pas vizitës së Klintonit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Newstv: Data për zgjedhjet pas vizitës së Klintonit   Wed Oct 06, 2010 11:36 pm

Data e mbajtës së zgjedhjeve të parakohshme, do të bëhet e ditur pas vizitës së sekretares amerikane e shtetit, Hillari Klinton, kanë bërë të ditur për Neswtv, burime brenda Kuvendit të Kosovës. Për këtë duket se janë dakorduar edhe partitë politike gjatë konsultimeve me ushtruesin te detyrës së presidentit.

I njëjti burim ka bërë të ditur se zgjedhjet e parakohshme parlamentare me gjasë do të mbahen në javën e fundit të janarit të vitit të ardhshëm.

“Ato duhet të mbahen në këtë kohë, sepse nevojitet kohë deri në publikimin dhe certifikimin e rezultatit të zgjedhjeve nga ana e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve dhe kjo duhet të bëhet brenda mandatit ushtruesit të detyrës së presidentit”, ka theksuar burimi.

Paralajmërimin për shpalljen e datës së zgjedhjeve javën ardhme e ka bërë edhe ushtruesi i detyrës së presidentit, Jakup Krasniqi.


_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Newstv: Data për zgjedhjet pas vizitës së Klintonit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum