www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Donald Tramp – kandidat për president të SHBA-ve?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Donald Tramp – kandidat për president të SHBA-ve?   Thu Oct 07, 2010 10:52 pm


Miliarderi amerikan Donald Tramp paralajmëroi se seriozisht është duke menduar për mundësinë që të kandidohet për president të SHBA-ve, në zgjedhjet që do të mbahen në vitin 2012.

Në deklaratat e tij për disa televizione, Tramp konfirmoi se për herë të parë në jetë seriozisht është duke menduar për këtë mundësi.

Ndërsa në pyetjen gazetarëve se kur do të marrë vendimin përfundimtar dhe nëse do të kyçet në garën zgjedhore, miliarderi ka thënë se për këtë i duhet ende kohë.

Ndër të tjera. Tramp tha se më parë nuk ka menduar të kandidohet, porse e ka ndërruar mendimin kur e ka kuptuar se SHBA-ja ka shumë probleme, para se gjithash ekonomike.

Miliarderi amerikan Donald Tramp në opinionin amerikan është shumë i njohur dhe shumë i pranishëm në mediumet e atjeshme dhe një person i cili në NBC ka shou të vetë, është pronar i zinxhirit të vendeve për kumar dhe licencë për Mis Univers, ndërsa sipas pikëpamjeve politike deklarohet si republikan.


_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Donald Tramp – kandidat për president të SHBA-ve?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum