www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arta Arifi ish bashkëshortja e Genc Prelvukaj 3 vjet lidhje “klandestinçe”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Arta Arifi ish bashkëshortja e Genc Prelvukaj 3 vjet lidhje “klandestinçe”   Fri Oct 08, 2010 5:39 pmKanë kaluar gati tre vite, qëkur modelja është ndarë nga bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj, me të cilin ka edhe një fëmijë.

Pas kësaj martese Arta ka vazhduar studimet, është diplomuar dhe ka bërë një jetë të qetë, por këtë radhë në Gjilan e jo në Prishtinë, duke u larguar nga dëshpërimi që i solli martesa.

Tani, kur ajo sapo ka mbushur 23 vjeç po shijon një lidhje të re në dashuri. Edhe pse është akoma është herët të flitet për hapa seriozë janë zbuluar disa foto ku të dy shihen të shoqëruar duke shijuar jetën e natës.

Zemrën e bukuroshes gjilanase e ka fituar 23 vjeçari me emrin Alban Gashi, biznesmen nga Prishtina, por që jeton në Gjermani. Siç mësojmë edhe Albani kohë më parë ka dalë nga një lidhje dashurie, por tani ka filluar romancën me modelen Arifi. “Shkues” të kësaj lidhjeje thuhet se janë disa familjarë të çiftit.


Pas thashetheme që pushtuan mediat kosovare muaj më parë, ku thuhej që Arta ishte lidhur me këngëtarin Korab Shaqiri, miqësia e këtyre të fundit duket se vazhdon ende e sigurtë. Momentalisht Arta vazhdon punën e saj në Ministrinë e Transportit dhe Lidhjeve.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Arta Arifi ish bashkëshortja e Genc Prelvukaj 3 vjet lidhje “klandestinçe”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum